Filters Reset
Save Search
0 Properties
FEATURED LISTINGS
- 1/29 29Active
$ 299,900
2 Beds3 Baths1,559 SqFt - 1/53 53Open Sat 10AM-12PM
$ 525,000
3 Beds3 Baths2,646 SqFt - 1/33 33Open Sat 12:30PM-2PM
$ 950,000
3 Beds3 Baths2,220 SqFt - 1/40 40Active
$ 649,999
4 Beds4 Baths3,328 SqFt - 1/31 31Active
$ 524,900
6 Beds3 Baths2,889 SqFt - 1/25 25Coming Soon
$ 439,900
5 Beds3 Baths1,872 SqFt - 1/36 36Open Sat 11AM-2PM
$ 410,000
4 Beds4 Baths2,254 SqFt - 1/40 40Open Sat 12PM-2PM
$ 315,000
3 Beds2 Baths1,324 SqFt - 1/53 53Open Sun 12PM-2PM
$ 499,900
5 Beds4 Baths3,241 SqFt - 1/47 47Coming Soon
$ 525,000
3 Beds2 Baths3,456 SqFt
RECENTLY SOLD
- 1/67 67
$ 580,000 0.9%
$ 574,900
5 Beds4 Baths3,355 SqFt - 1/48 48
$ 455,000 1.1%
$ 459,900
3 Beds3 Baths2,245 SqFt - 1/47 47
$ 372,000 0.6%
$ 369,900
3 Beds3 Baths1,985 SqFt - 1/37 37
$ 125,000 7.3%
$ 134,900
1 Bed1 Bath673 SqFt - 1/29 29
$ 264,900
$ 264,900
2 Beds2 Baths1,440 SqFt - 1/44 44
$ 365,000 1.4%
$ 359,900
4 Beds2 Baths2,036 SqFt